Wkuwam

Autocharakterystyka

Nazywam się Asia. Mam piętnaście lat i uczę się w jednym z wyszkowskich gimnazjum. Mieszkam ze wspaniałymi rodzicami i siostra, którzy zawsze starają się mi pomóc gdy mam tylko jakieś problemy. Jestem wysoką brunetką o piwnych oczach. Lubię ubierać się w luźne ciuchy najczęściej są to sztruksy i jakaś bluzka.

Moim zdaniem jestem skromnym człowiekiem. Ambitnie dąże do wcześniej postawionych sobie celów. Tak ogólnie jestem wszechstronnym człowiekiem. Interesuje mnie wszystko co dzieje się wokół mnie. Nieśmiała, małomówna i zamknięta w sobie. Tak było kiedyś, teraz jestem bardziej otwarta na świat. Dla każdego staram się być miła, wprawdzie nie zawsze mi się to udaje, ale liczą się dobre chęci.

Jednym z moich marzeń jest napisać dobrze testy, które czekają mnie w maju. Potem chcę dostać się do liceum ogólnokształcącego.

Najbardziej cenie u ludzi szczerość i poświęcenie. Moi przyjaciele poświęcają mi bardzo dużo swojego czasu i gdy tylko poproszę o pomoc starają się z całych sił mi pomóc za co jestem im bradzo wdzięczna. Nie lubię, gdy ktoś kłamie lub obgaduje kogoś za plecami.

Moimi największymi wadami są: lenistwo i upartość. Gdy postawię sobie jakiś cel, za wszelką cenę chcę go zrealizować. Następną wadą jest nałóg komputerowy. Gdy mam tylko wolną chwilę wchodzę do internetu i szukam tego co mnie interesuje.

Uwielbiam wszelkiego rodzaju wycieczki. Bardzo lubie spotykać się z przyjaciółmi. Przy nich naprawdę czuję się swobodnie i mogę pozwolić sobie na różne szaleństwa. Interesuję się głównie biologią, gografia i informatyką. Muzyka rockowa to moja pasja.

Ogólnie jestem szaloną piętnastolatką, która tak naprawde nie wie jeszcze co osiągnie w życiu. Wiem tylko to, że moja przyszłość bedzię prawdopodobnie związana z komputerami i podróżami.

Myślę, że jestem osobą szczerą i można ze mną szczerze porozmawiać oraz zwrócić się do mnie o pomoc jeśli jest taka potrzeba. Ogólnie jestem dobra, ale jak każdy człowiek przechodze chwile załamania-wtedy nie warto ze mną zadzierać.