Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna. Edukacyjna – szkolna baza wiedzy

Największa baza wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

Co to jest „Kłamstwo” i czy można kłamać w dobrej wierze?

(W tej pracy przedstawię swój wniosek i zadanie na temat kłamstwa.)
Moim zdaniem kłamstwo jest złe, mało się na nim zyska niż więcej.Nie za bardzo wypada kłamać przy ludziach którzy mają do nas zaufanie.
Okłamać kogoś bliskiego to jak popełnić zbrodnie, człowiek który popełnił zbrodnie nie ucieknie przed sprawiedliwością i więzieniem i tak samo nie ucieknie się przed prawdą ,i tak kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw . Niektórzy muszą się ratować kłamstwem bo to może być jedynym rozwiązanie ale to tylko nieraz może pogorszyć sprawę.Gdy kłamiemy to okłamujemy samych siebie.np. gdy powiemy rodzicom że na koniec półrocza z matematyki dostaliśmy jedynkę to , to zostanie nam na sumieniu że okłamaliśmy rodziców , rodzice i tak dowiedzą się czy naprawdę dostało się tą trójkę czy może tą jedynkę i poza tym kłamstwo nie jest przyjemne i ja coś o tym wiem .Dlatego czeba zawsze mówić prawdę niż skłamać ,prawda noże mniej zaboleć niż kłamstwo i dlatego niemożna kłamać w dobrej wierze.

Pobierz, wysyłając SMS o treści LEAD.POBIERAM pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x