Wkuwam

Czy zgadzasz się , że pieniądze szczęścia nie dają

Odpowiedz nz pytanie zawarte w temacie jest oczywista.Zgadzam się , że pieniądze szczęścia nie dają.Swoje zdanie postaram się uzasadnić przytaczając poniższe argumenty.
Po pierwsze za pieniądze nie można kupićwszystkiego.Jestem przekonana , że za żadną cenę nie można kupić uczuć.To pozwala wyciągnąć wniose , że miłość jest nieprzekupna.
Przytoczę jeszcze jeden argument , że pieniądze są rzeczą nabytą.Można je łatwo stracić.Majątek nie jest najważniejszy w życiu.
Kolejnym dowodem potwierdzającym słuszność postawionej przeze mnie tezy jest to ,iż pieniądze mogą mieć negatywny wpyw na nasze życie.Pod wpływem dużego majątku ludzie bardzo często się zmieniają.Dla bohatera powieści „Opowieść wigilijna” najważnbiejszy był jego majątek.Kiedy człowiek ma dużo pieniędzy staje się skąpy dla innych oraz także nieobchodzi ich los innych.To nie pieniądze są najważniejsze,ponieważ należy pamiętać o innych ludziach.Sądzę,że postawione argumenty wystarczą aby przekonać o słuszności mojego twierdzienia , że pieniądze szczęścia nie dają.