Język Polski Wkuwam

Jestem jaka jestem,jak każda inna.

Mam na imię Agnieszka.Urodziłam się czternaście lat temu w Nowym Sączu,ale mieszkam w Bobowej i się tutaj uczę.
Mieszkam w domu jednorodzinnym z rodzicami,rodzeństwem,czterema psami i trzema kotami.Obecnie jestem uczennicą klasy drugiej gimnazjum.

Jestem średniego wzrostu blondyną,o długich włosach i niebieskich oczach.Ubieram się luźno,ale za razem gustownie.Interesuje się muzyką i biologią,ale ciekawią mnie też tajniki Języka angielskiego.Lubie czytać książki romantyczne,fantastyczne jak i baśnie. Uwielbiam muzykę Pop.Do zainteresowań mogłabym dorzucić filmy kryminalne,horrory i komedie romantyczne. Jestem w grupie teatralnej.

To już tyle o moich zainteresowaniach idźmy do wad i zalet.

Wiem że największą moją wadą jest lenistwo,gdy na przykład nie chce mi się posprzątać pokoju lub odrobić pracy domowej.Próbuje z tym walczyć i mi się to udaje.Nie lubię też mojej ciekawości .

Przejdźmy do zalet.

Jedną z moich zalet jest głośny,doniosły głos ,który przydaje się do uciszania klasy.Jestem śmiała,odważna i głośno myśląca. Do moich zalet mogłabym jeszcze dodać poczucie humoru,zapał do pracy i pomoc innym.Jestem dumna z moich zalet i na pewno moi rodzice też . Nie znoszę braku kultury,chamstwa i dokuczania innym.

Jak każdy człowiek mam swoje cele i plany dotyczące mojego dalszego życia.Jednym z tych celów jest ukończenie gimnazjum,pójście do dobrego liceum,potem poszukać prace i założyć rodzinę.Myślę że jestem szczera i można ze mną szczerze porozmawiać na różne tematy.
Jestem młodą uczuciową osobą która nie wie co ma dalej robić.Przede wszystkim zdobyć wykształcenie i założyć rodzinę.
Pamiętajmy o tym.