Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

Jesteś człowiekiem renesansowym, czy raczej specjalistą w jednej dziedzinie.

Na pytanie zawarte w temacie: Czy znając swoje zainteresowania możesz powiedzieć o sobie, że jesteś człowiekiem renesansowym czy raczej specjalistą w jednej dziedzinie? Zdecydowanie mogę stwierdzić ze jestem właśnie człowiekiem renesansowym. Nie lubię nudy dlatego staram się aby w moim życiu jej nie było.

Interesuje się wieloma rzeczami. Chyba jak każdy nastolatek w moim wieku lubię sport. Jedną z moich ulubionych dyscyplin jest piłka nożna. Staram się oglądać każdą transmisje w telewizji z meczy. Jednakże nie jest to takie proste. Następnie lubię oglądać siatkówkę męska, ponieważ jako nieliczni sportowcy w naszym kraju odnoszą jakieś sukcesy. Moja ulubiona drużyną jest Pamapol Domex AZS Czestochowa. Podczas gry tej drużyny widać zgranie miedzy zawodnikami co wyróżnia ich od innych, przez co odnoszą liczne sukcesy.

Kolejną dziedziną jaką się interesuje to kino. Uwielbiam oglądać filmy szczególnie zagraniczne, ponieważ posiadają o wiele lepsze efekty specjalne, często lepszy pomysł na film a gra aktorów jest bardzo przekonywująca. Jeśli chodzi o gatunki to preferuje horrory, ponieważ lubię poczuć dreszczyk emocji, kino akcji oraz filmy fantastyczne. Lubię spędzać wieczory przy na prawdę dobrym filmie. Wtedy mogę odpocząć, zrelaksować się oraz zapomnieć o otaczającej nas codzienności. Kiedy tylko jest to możliwe wyjeżdżam do Multikina by obejrzeć jakąś nowość.

Jednym z wielu moich ulubionych filmów jest trylogia „ Władcy pierścienia”. Film ten okazał się jednym z najbardziej kasowych w historii kina. Świadczyć o tym może fakt ze zdobył aż 13 Oskarów.

Nie wyobrażam sobie życia bez adrenaliny. Pociąga mnie wszystko co może przynieść ryzyko. Skrajne emocje dostarcza mi moja największa pasja jaką jest jazda na motorze. Temu hobby poświęcam najwięcej czasu uważam, że moje życie nie byłoby takie kolorowe! Nie wyobrażam sobie życia bez adrenaliny. Pociąga mnie wszystko co może przynieść ryzyko. Skrajne emocje dostarcza mi moja największa pasja jaką jest jazda na motorze. Temu hobby poświęcam najwięcej czasu uważam, że moje życie nie byłoby takie kolorowe! Przez jazdę na motorze można wyładować złość, nie robiąc nikomu żadnej krzywdy! Motor i ja tworzymy swój własny, odrębny świat. Każdy trud jaki wkładam w ten pojazd sprawia iż wiem dla czego żyje! Można przeżyć wiele niezapomnianych przygód. Nie zrozumie mnie nikt kto tego nie doświadczył i nie przeżył tylu emocji!

Jeśli tylko znajdę wolny czas staram się go wykorzystać z moim znajomymi. Razem wychodzimy gdzieś się pobawić, porozmawiać! W gronie najbliższych przyjaciół czuje się najlepiej i wiem że zawsze mogę na nich liczyć i mnie nigdy nie zostawią w potrzebie!

Następna rzeczą, którą lubię to komputery i internet. Jest to udogodnienie życia. Dzięki internetowi można szybko znaleźć potrzebne informacje nie tylko do szkoły, zrobić potrzebne zakupy nie wychodząc z domu oraz poznać wielu nowych i ciekawych ludzi! W dzisiejszych czasach dostep do internetu ułatwia życie.

W dzisiejszych czasach wydaje mi się że rzadko można już spotkać specjalistę w jednej dziedzinie, ponieważ jest tyle zajęć i tak szybko postep idzie do przodu że człowiek chce rozszerzać swoje zainteresowania by zdobyć jak największe doświadczenie dlatego tez uważam ze jestem człowiekiem renesansu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *