Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

Kto nie czyta, przeżyje tylko swoje życie. Kto czyta przeżyje więcej.

Sądzę iż twierdzenie” Kto nie czyta przeżyje tylko swoje życie, kto czyta przeżyje więcej” jest słuszne, w tej rozprawce udowodnie że tak jest.
Moim pierwszym argumentem jest to że, czytając książki poszerzamy swoja wiedzę z wielu dziedzin. Z praktyki wiem że w szkole nie dowiadujemy się wszystkiego czego moglibyśmy się dowiedzie na dany temat. W szkole mamy opracowany dany program nauczania i nauczyciele nie wybiegają poza tan program. Dlatego tez wielu rzeczy nie dowiadujemy się od nich.
Po drugie czytając możemy wczuc się w losy bohaterow i przeżywac to razem z nimi a także pobudzac swoją wyobraźnię. Dzięki temu możemy wiele rzeczy zrozumiec z którymi mogliśmy miec problem. Np. czytają książę Adama Mickiewicza pt.” Pan Tadeusz” moglem wczuc się w losy głównego bohatera i przeżywac razem z nim perypetie jego życia.
Po za tym dzieki czytaniu człowiek jest bardziej wykształcony i dzięki temu ma w życiu większe szanse na sukces i powodzenie, ponieważ uczy się ładnej wypowiedzi i rozwija słownictwo.
Z tego co napisałem wynika że warto czytac ksiazki i warto poświecic temu kilka swoich wolnych chwil bo można naprawdę spędzic z nimi miło czas. Mam nadzieję że moje argumenty przekonały was i zaczniecie tak jaj ja poszerzac swoja wiedze czytając ksiażki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *