Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

List do redakcji: Jak ciekawie spędzić walentynki

Miejscowość, dd.mm.rr
Kochana Redakcjo!
Na początku mojego listu chciałbym wam pogratulować cudownego czasopisma. Podoba mi się, ponieważ jest tam mnóstwo ciekawych artykułów. Piszę w sprawie różnych pomysłów na spędzenie walentynek. Mam nadzieje ze opublikujecie je w swojej gazetce.
Walentynki to przede wszystkim czas miłości i spokoju jest to niezwykle pamiętna chwila dla : zakochanych np. małżeństw ,par itp. W tym dniu można pójść we dwoje do kina na jakiś romantyczny film, lub iść się wyszaleć na dyskotekę. Można upiec również jakieś ciasto dla swojej sympatii. W tym dniu niekoniecznie trzeba robić różne miłe rzeczy, tylko dla swojej miłości. Ktoś bardzo by się ucieszył jakby znalazł walentynkę, mimo iż nikt nie darzy do danej osoby szczególnego uczucia. Można by się umówić, na wzajemne wysyłanie do siebie karteczek lub upominków. Większość by pozazdrościła i zapewne zrobiłaby to samo za rok. Oczywiście w ten dzień należy objąć uwagą swoją sympatię. Jeżeli ktoś szczególnie zajmie się swą miłością, przynajmniej ten jeden raz w roku, na pewno nie pożałuje.
Jeszcze raz bardzo gratuluję udanego pisma. Jeżeli coś takiego pojawi się w waszej gazetce, na pewno zostanę waszym fanem na bardzo długi czas.
Pozdrawiam, Rafał !
P.S. Rada dla waszej redakcji. Zróbcie osobny dział na takie listy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *