Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

Mama – mój autorytet

Moim autorytetem jest mama. Ma na imię Agieszka. Jest niską kobietą – mierząc około stu siedemdziesięciu centymetrów wzrostu. Jej twarz jest blada i okrągła. Na jej twrzy najczęściej gości uśmiech. Ma niebieskie oczy, o migadałowym kształcie. Krótkie, rozpuszczone włosy mają kolor jasny z ciemnymi pasemkami. Ubiera się stosownie do każdej okazji. Porusza się w sposób lekki a nieraz jak mucha w smole.
Jest silną psychicznie kobietą, a po jej trudnym dzieciństwie, powinno być zupełnie inaczej. Potrafi z zimną krwią spojrzeć na to co się stało, a nie panikować Odważnie brnie do przodu, mimo wielu problemów. Jest wytrzymałą kobietą, cieszy się życiem i nigdy się nie poddaje. Mama nigdy się nie załamuje. Zawsze jest uśmiechnięta. Cechuje ją cierpliwość, czego mi bardzo brakuje. Gdy coś mi się nie udaje denerwuje się ipoddaje, a mama robi to tak długo dopóki jej wyjdzie Łatwo wytrącić mnie z równowagi. Postawa kochanej mamy wobec przeciwności losu uczy mnie skromności, orzeźwia mój umysł. Wszystko wtedy widzę już w innym świetle. Gdy mam prolem mogę się zwrócić z tym do mamy. Zawsze mnie wysłucha i pomoże.
Na autorytet wybrałam mamę ponieważ, to ona jest ze mną od zawsze i ona mnie wszystkiego uczyła. Nie zawsze było i jest rózowo, ale wszystko co dobre zawdzięczam jej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *