Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna. Edukacyjna – szkolna baza wiedzy

Największa baza wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

Młodzież spędza wolny czas w różny sposób, niektórzy wybierają czynny odpoczynek, a inni bierny.

Większość młodych ludzi wybiera bierny odpoczynek. Najczęściej, przed telewizorem bądź komputerem. Jednak wielogodzinne siedzenie przed ekranem nie należy do najzdrowszych. Często w telewizji słyszymy ile młodych osób jest uzależnionych od komputerów, częściej od Internetu. Młodzież preferuje również długo godzinne rozmowy z rówieśnikami, lecz tu uwaga przez telefon. Jest to coraz popularniejsze i bardzo wygodne. Bardziej pożyteczną formą spędzania czasu jest czytanie książek, może niezbyt popularne, ale jednak takie osoby co lubią czytać się zdarzają.
Czynny odpoczynek jest zdecydowanie lepszą opcją dla młodzieży, po całym dniu nauki, aby odciążyć głowę. Wielu uczniów korzysta z zajęć sportowych organizowanych przez szkołę, lecz nie każdy lubi siatkówkę, koszykówkę. Do czynnej formy spędzania czasu należą spacery na świeżym powietrzu. Warto spotkać się z koleżankami i zamiast siedzieć w domu lub chodzić po sklepach przejść się do lasu. Po taki spacerze poczujemy się odprężeni i gotowi do nauki.
To są najpopularniejsze sposoby spędzania wolnego czasu wśród młodzieży, oczywiście istnieje pewnie szereg innych, ponieważ każdy ma inną pasję którą się zajmuje. Ważne jest, aby ten wolny czas dobrze spożytkować.

Wkuwasz ? , wyślij SMS o treści LEAD.WKUWAM pod numer 92505

Wpisz otrzymany kod :

Po wpisaniu kodu, wciśnięciu "Pobieram PDF/DOCX" pobieranie zacznie się automatycznie

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x