Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

Moja autobiografia

Nazywam się *****. Urodziłam się 28 grudnia 1994 roku i obecnie mam 14 lat. Chodzę do drugiej klasy Gimnazjum nr ** we Wrocławiu.
Jestem szatynką o brązowych oczach, średniego wzrostu. Ubieram się na sportowo, choć stroje eleganckie nie są mi obce. W mojej szafie przeważają dwa kolory – zielony i niebieski. Wyglądem nie wyróżniam się z tłumu.
Nie mogę jednoznacznie określić swojego charakteru, bo tak naprawdę nikt siebie do końca nie zna i trudno się oceniać. Moją zaletą jest punktualność, co bardzo ułatwia mi życie. Staram się również być uczynna i pomagać innym. Myślę, że można mi zaufać i zwierzyć się z tajemnic. Jestem konsekwentna i uparta w dążeniu do celu. Kiedy na czymś bardzo mi zależy, długo myślę jak to zdobyć, a potem po kolei wszystko realizuję. Staram się nie zrażać błędami, z uśmiechem witać każdy dzień oraz pozytywnie podchodzić do kolejnych wyzwań i doświadczeń. Zawsze staram się myśleć optymistycznie.
Bardzo lubię śmiać się i często to robię. Nie smucę się często, ale gdy mi się to zdarza staram się myśleć o czymś pozytywnym np. słucham muzyki lub rozmawiam z przyjaciółką. To zawsze poprawia mi humor. Nie należę do ludzi skrytych w sobie. Jestem otwarta i szczera w stosunku do innych ludzi. Jestem osobą towarzyską. Myślę, że nie umiałabym przeżyć bez moich przyjaciół czy kolegów. Zawsze możemy porozmawiać, lub powygłupiać się. Przy ludziach, z którymi jestem związana mogę się czuć swobodnie.
Moje zainteresowania są dosyć rozległe. Interesuje się muzyką. Uczę się gry na gitarze. Moją pasją jest też sport, szczególnie siatkówka i koszykówka. Uwielbiam czytać książki przygodowe, fantastyczne i obyczajowe. W przyszłości chciałabym dużo podróżować i poznawać inne kultury.
Z moimi zdolnościami jest różnie, ciągle jakieś odkrywam. Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są: język polski, biologia i wychowanie fizyczne.
Na razie nie mam wymarzonego zawodu, który chciałabym wykonywać. Inspiruje mnie weterynaria. Kocham zwierzęta i chciałabym im pomagać.
Jestem, jaka jestem i czuję się dumna z tego, że nie ma takiej drugiej osoby jak ja. Naturalnie są rzeczy, które mogłabym zmienić w swoim charakterze jak i usposobieniu, lecz nie każdy jest doskonały. Będę zawsze dążyć do celu i wierzę w to, że uda mi się osiągnąć sukces.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *