Wkuwam

Moje Ferie

W pierwszym tygodniu ferii chciałabym pojechać na obóz zimowy. Odbędzie się on w Zakopanym . Organizatorzy obozu zaplanowali: zwiedzanie okolic, naukę jazdy na nartach oraz na łyżwach, zajęcia w grupach na świetlicy oraz szalone dyskoteki. Jeśli dopisze pogoda zorganizowany będzie występ górali przy ognisku, ale gdy pogoda nie dopisze będziemy siedzieć na świetlicy, gdzie odbędą się różne konkursy. Przewidywana jest także dyskoteka zapoznawcza. Mieszkać będziemy w pokojach po 3-4 osoby. Namawiam koleżanki żeby ze mną pojechały. W czasie pobytu na obozie będziemy chodzić na: baseny, kręgielnie i na pinponga. Chłopcy będą odgarniać śnieg a dziewczęta pomagać paniom kucharkom. Na koniec zimowiska zostaną rozdane nagrody, dyplomy i upominki dla najlepszych uczestników obozu .
Drugi tydzień ferii spędzę w domu. Będę grać w komputer, jeździć na sankach z górki pod zamkiem. Jak co roku mam zamiar uczestniczyć w zajęciach zorganizowanych przez NOK w Nidzicy. Ja i moje koleżanki będziemy chodzić na kółko plastyczne, naukę tańca oraz uczestniczyć w czytaniu bajek przez osoby zajmujące wysokie stanowiska w naszej miejscowości. W czasie ferii odbędą się zawody koszykarskie, w których uczestniczyć będzie moja drużyna. W trakcie tych zawodów jury wyłoni najlepsze zawodniczki w poszczególnych kategoriach to jest: zawodniczkę drużyny, zawodniczkę zawodów oraz najlepszego strzelca. Wieczorami zamierzam przeczytać ciekawą i interesującą książkę oraz poświęcić trochę czasu na doszkolenie się i nadrobienie niewielkich zaległości, z niektórych przedmiotów.
Jestem przekonana, że ten krótki, miło spędzony czas poprawi moje samopoczucie co zaowocuje osiągnięciem lepszych wyników w nauce w drugiej połowie roku szkolnego.