Wkuwam

Moje życie za 15 lat

Za 15 lat tj. w roku 2023 będę obchodzić swoje 29 urodziny. Będę wtedy kobietą wykształconą, po ukończonych studiach prawniczych i świetnie napisaną i wzorowo obronioną pracą magisterską. Będę po ukończonej (jeśli przepisy się nie zmienią odnośnie czasu trwania) aplikacji adwokackiej. Zamierzam wówczas założyć własną kancelarię adwokacką, zatrudniając w niej najlepszych adwokatów z kraju. Kancelaria ta będzie usytuowana w Warszawie, gdzie zamierzam się przeprowadzić. Stolica, bowiem daje większe perspektywy pracy i rozwoju. Marzę i planuję wybudowanie dużego domu z ogrodem i basenem na Mokotowie, komfortowo wyposażonego i doskonale zlokalizowanego. Będę tam mieszkać wraz z moim mężem, inteligentnym biznesmenem, oraz moimi rodzicami. W tym pięknym domu obchodzić będę 3 rocznicę ślubu. W uroczystości tej będą brać udział moje malutkie dzieci, synek i córeczka. Większość mojego czasu będę poświęcała pracy w kancelarii oraz uzupełnianiu wiedzy i wykształcenia. Planuję również zdobywać kolejne fakultety w dziedzinie zarządzania i anglistyki, potrzebne do prowadzenia międzynarodowej kancelarii.

Spędzanie wolnego czasu, który muszę przy dobrej organizacji umieć wygospodarować, będzie tak jak obecnie, przebywanie z przyjaciółmi w ciekawych miejscach i robienie interesujących rzeczy. Podczas dłuższych weekendów będę wyjeżdżała poza miasto, razem z cała rodziną, która dla mnie będzie zawsze najważniejsza. Zimą będą to wyjazdy w góry na narty i snowboard a latem ciepłe morze i mazurskie jeziora świetnie nadające się do żeglowania. Moim ulubionym hobby jak i obecnie będą zwierzęta i sport. Zamierzam żyć zdrowo i dbać o kondycję fizyczną uprawiając pływanie, jazdę na rowerze czy grając w siatkówkę.

Chciałabym, aby moje życie wyglądało tak jak w tym opisie, choć racjonalnie do tego podchodząc mogą być niewielkie odstępstwa. Przesłanki kierujące moją wyobraźnią, są oparte na kilku faktach, które z kolei połączone z moją wiarą, determinacją w dążeniu do osiągania zamierzonych celów, dają mi pewność, że spełnią się plany i wyobrażenia mojej przyszłości za 15 lat.