Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

Napisz kilka zdań do pamiętnika na temat „Kocham Kino”. Podaj powody, dla których jesteś wielbicielką tego rodzaju sztuki.

Jest 14 luty 2005 rok i wreszcie ferie, na które tak czekałam. Wstałam z myślą, że pani od polskiego zadała pracę na temat: „Kocham Kino”. Na początku wydawało mi się to całkiem łatwe, a później, po głębszych refleksjach miałam z tym problem. Każdy w jakimś stopniu kocha kino. Jedni zaśmiewają się przy komediach, drudzy płaczą przy melodramatach, a jeszcze inni z zaciekawieniem oglądają filmy historyczne. Wiele postaci kinowych może być dla nas wzorem do naśladowania, w wiele sytuacji możemy sie wczuć, bo w pewnym sensie są częścią naszego życia. Dzięki oglądaniu wszelkiego rodzaju filmów wzbogacamy swój zasób słów, co ułatwia nam pisanie wypracowań i porozumiewanie się z innymi ludźmi, co podnosi standard naszego życia. Zastanawiam się czy ja jestem fanką kina?? Napewno tak!!! Uwielbiam oglądać filmy romatyczne. Jest tam wiele sytuacji życiowych, w których często chciałabym się znaleźć, móc przeżywać to, co bohaterowie, po to, by wiedzieć co w danej chwili czuli, w jaki sposób myśleli i jakie wartości moralne były dla nich ważne. Czasami oglądanie filmów staje się nałogiem więc sztuką jest oglądać tak, by się nie uzależnić i móc wynieść z nich jak najwięcej. Bardzo lubię oglądać filmy w kinie, gdyż sprawia mi to przyjemność. Podczas trwania seansu chociaż na chwilę mogę oderwać się od szarej rzeczywistości, która na codzień mnie przytłacza i często przerasta. Będąc w kinie znajduję się w zupełnie innym świecie, nie myślę co będzie gdy z niego wyjdę itd. Zaczynam marzyć…

Gdy ostatio byłam w kinie, doszłam do wniosku, ze odgrywa ono bardzo dużą rolę w życiu każdego człowieka. Urozmaica je i wzbogaca. Myślę też, że każdy kto czuje zamiłowanie do tego rodzaju sztuki powinien bez skrępowań głosić hasło „Kocham Kino”, bo nie ma w tym nic złego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *