Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

Przykładowe sprawozdanie

Dnia pierwszego grudnia 2011 r. nasza klasa – pierwsza 'A’ wybrała się na wycieczkę do Warszawy. Brały w niej udział 23 osoby. Wyprawa zaczęła się bardzo wcześnie – o godzinie 6. odbyła się zbiórka pod szkołą. Kiedy już weszliśmy do autokaru i zajęliśmy miejsca, pani przypomniała nam i dobrym zachowaniu, a my mogliśmy zacząć rozmawiać.

Po około czterech godzinach drogi dotarliśmy do Muzeum Powstania Warszawskiego. Tam wysłuchaliśmy ciekawej opowieści przewodnika i dowiedzieliśmy się wielu rzeczy na temat powstania. Mogliśmy również pozbierać kartki z kalendarza dokumentujące przebieg powstania i przejść kanałami. Na koniec odbyła się projekcja filmu „Miasto Ruin” oraz zakup pamiątek.

Następną atrakcją było oglądanie widoku z 30. piętra Pałacu Kultury i Nauki.

Potem zwiedzaliśmy Muzeum Techniki, gdzie podziwialiśmy ekspozycje dotyczące dawnych środków lokomocji i sprzętu domowego, a także górnictwa, hutnictwa. Następnie poszliśmy do planetarium ; wysłuchaliśmy wykładu astronauty, widzieliśmy położenie gwiazd na niebie.

Kolejnym punktem wycieczki był przejazd do Centrum Handlowego „Złote Tarasy”, gdzie zjedliśmy obiad i mogliśmy zrobić zakupy. Wtedy do pokonania została nam tylko droga powrotna.

Około godziny 20.00 dotarliśmy na miejsce.

Według mnie najciekawszą częścią wyjazdu było zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego.

Pisząc wypracowanie, pamiętajcie o wstępie, kolejnym przedstawieniu wydarzeń i zakończeniu. Można dodać także zdjęcia dla poprawienia estetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *