1. Postanowienia ogólne

1.1 Jeżeli korzystasz ze strony internetowej to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś/łaś się z regulaminem oraz adnotacjami : 

Treść publikacji na stronie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być tratowana, jako oferta handlowa. 

Strona internetowa obejmuje treści edukacyjne w formie pytań oraz stwierdzeń. Każdy wpis może posiadać odpowiedź nawiązującą do danej tematyki.

Strona umożliwia  pobranie pliku „Jak_sie_uczyc_skutecznie_szybko_i_przyjemnie” poprzez przekierowanie na zewnętrzny serwis. Koszty wysłania SMS 25 zł netto 30,75 brutto pod numer PDF.ODBLOKUJ. SMS jest jednorazowy.

Po wpisaniu kodu oraz przycisku „Pobieram” nastąpi przekierowanie.

2.Adnotacje

Strona internetowa dokłada wszelkich starań, aby publikowane treści były aktualne, ale z racji , że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz działających usług na stronie,  nie bierze na siebie odpowiedzialności  za:
2.1. Korzystanie ze strony bez zapoznania się z regulaminem.
2.2. Treść ogłoszeń, komentarzy, oraz wszelkich nieautoryzowanych opublikowanych tekstów.
2.3. Ograniczenia w funkcjonowaniu, tymczasowe lub stałe wstrzymanie działania serwisu wynikające z problemów technicznych.
2.4. Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.
4.5. Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów strony internetowej.
2.6. Braku zapoznania się z regulaminem, jego zrozumieniem oraz adnotacjami. Braku zapoznania się z ceną sms przed wysłaniem sms-a.
2.7. Strona działa poprawnie na przeglądarkach :

Chrome
Edge
Firefox
Safari
Opera
Samsung Internet
Android Webview
Internet Explorer
Safari (in-app)