Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna. Edukacyjna – szkolna baza wiedzy

Największa baza wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

Regulamin

1.Dziękujemy za odwiedziny. Korzystanie ze strony jest możliwe po zapoznaniu się z regulaminem.

2. Jeżeli korzystasz ze strony internetowej to automatycznie oświadczasz, że zapoznałeś/łaś się z regulaminem oraz adnotacjami :

Treść publikacji na stronie ma wyłącznie charakter informacyjny i nie może być tratowana, jako oferta handlowa. Kopiowanie treści nie jest zabronione, gdyż są one ogólnie dostępne, nie były objęte klauzurą prawną itp. w dniu powstania. Korzystanie jest możliwe po wcześniejszym zapoznaniu się z całym regulaminem strony internetowej oraz tego czego dotyczą treści zawarte na stronie oraz zrozumienie ich. Jeśli treści nie są jasne skorzystaj z formularza kontaktowego bądź opuść stronę.

(*)Adnotacje:

Strona internetowa dokłada wszelkich starań, aby publikowane treści były aktualne, ale z racji , że nie jest możliwe pełne zweryfikowanie wszystkich danych oraz działających usług na stronie,  nie bierze na siebie odpowiedzialności  za:
1. Korzystanie ze strony bez zapoznania się z regulaminem.
2. Treść ogłoszeń, komentarzy, oraz wszelkich nieautoryzowanych opublikowanych tekstów. Ewentualne umieszczenie materiałów z pogwałceniem praw autorskich lub bez zgody ich właścicieli.
3. Ograniczenia w funkcjonowaniu, tymczasowe lub stałe wstrzymanie działania serwisu wynikające z problemów technicznych.
4. Zaprzestania świadczenia usług, dodania nowych lub zmiany ich charakteru bądź funkcjonalności.
5. Wprowadzenia dodatkowych wymogów dla spełnienia warunków korzystania z określonej części zasobów strony internetowej.
6. Braku zapoznania się z regulaminem, jego zrozumieniem oraz adnotacjami .

3. Prawo własności intelektualnej.
3.1 Jeśli jesteś autorem  zdjęcia/tekstu oraz nie chcesz aby informacja o niej była dostępna na naszej stronie, dodaj komentarz z prośba o usuniecie. Prośba będzie wykonana w ciągu 21 dni.