Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

Reportaż z festynu- koncert Urszuli

W piątek 15 sierpnia na terenach MOSiR-u odbył się festyn.Było mnóstwo atrakcji. Każdy znalazł tam coś dla siebie. Muzyka przyciągnęła pod scenę osoby starsze i młodsze.
Jako pierwsi, na dużej scenie pojawiły się miejskie zespoły taneczne. Najbardziej licznej widowni podobał się zespół,,Dragon”.
Kolejnym punktem programu był występ zespołu,,Niewinni”. Zagrali oni piosenki typu rock oraz blues. Zaznaczę, że był to ich udany debiut.
Zabawa zaczęła się wspólnym śpiewaniem, podczas występu Miejskiej Kapeli Podwórkowej. Zagrali oni takie utwory,które wpadły w ucho.
Wśród licznej grupy zgromadzonych, znaleźli się również starsi ludzie. Szczególny zachwyt wywołał w nich występ,,Eleni”.
Na scenie zrobiło się bardzo wesoło, gdy pojawił się na niej kabaret ,,Rak”. Trzech panów ze Śląska umilało czas i rozśmieszało widownię.
Gdy miała zagrać Urszula z zespołem, błonia sie zapełniły. Wszyscy znaleźli wygodne miejsca, skąd mogli obserwować gwiazdę wieczoru. Przybyło mnóstwo osób- około 15 tysięcy.
-Nareszcie! – westchnęła publiczność, gdy po przerwie technicznej na scenie pojawił się konferansjer imprezy. Oznaczało to, że za moment pojawi się Urszula. Chwilę później zabrzmiała muzyka. Ludzie bawili się na całego. Tuż pod sceną szaleli młodsi. Śpiewali, tańczyli i klaskali. osoby stojące dalej starali się dorównać widowni pod sceną. Zespół grał niezapomniane przeboje. łatwo można było wczuć sie w nastrój. Niemal wszyscy znali jej piosenki. Na bis wokalistka zaśpiewała ,,nieśmiertelnego”- ,,Konika na biegunach”. Cała publika tańczyła w rytm muzyki. Na koniec Urszula wykonała,, Dmuchawce-latawce”. I tak romantyczną piosenką zakończyła koncert.
Publiczność, stwarzając wspaniałą atmosferę, pokazała jak wspaniale potrafi się bawić. Organizatorzy wywiązali się z zapowiedzi, że impreza będzie niezapomnianym przeżyciem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *