Wkuwam

Szkoła moich marzeń.

Szkoła moich marzeń jest bardzo piękna i duża.Tutaj zdobywam pożyteczne wiadomości.Nazywam ją ,,Akademią wielkiej wiedzy”.Bez niej trudno byłoby zrealizować swoje marzenia związane z moją przyszłością.
Znajduje się na końcu ulicy,a z każdej strony otacza ją piękna zieleń.Posiada wiele pięter i ogromną ilość sal lekcyjnych.Na parterze mieści się szatnia oraz świetlica.Pierwsze piętro zajmuje biblioteka,a pozostałe pracownie,w których odbywają się zajęcia lekcyjne. Z prawej strony budynku jest duża sala gimnastyczna dobrze wyposażona.Z boku sali mieści się ogromny basen.Pracownie są czyste i zadbane. Zajęcia odbywają się od godziny dziesiątej do szesnastej.Przerwy między lekcjami trwają [.ilość minut PAMIĘTAJ: W j.polskim zawsze pisz słowami np. trzydzieści.] minut.Zamiast schodów są windy.W szkole uczy wielu nauczycieli,którzy są mili i serdeczni.Najbardziej lubię lekcje ciekawie prowadzone z poczuciem humoru,takie jak język polski,przyroda czy historia. Chętnie uczę się języka angielskiego,mimo że pani jest zbyt surowa.Dużą przyjemność sprawiają mi lekcje wychowania fizycznego.Poza tym cieszę się z wycieczek i wyjść do kina oraz teatru.
Bardzo pragnę,aby moje marzenie się spełniło.Myślę,że taka szkoła podoba się najmłodszym oraz starszym.Moim zdaniem jest to porządna szkoła.