Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

„Wędrówką życie jest człowieka” Edward Stachura

Wędrówką życie jest człowieka
Na dzisiejszej rozprawce chciałbym udowodnić jak mówił Edward Stachura ?Wędrówką życie jest człowieka? .Czyli dokąd zmierza człowiek w swoim życiu?

Pierwszym argumentem który chciałbym przytoczyć będzie fakt dotyczący wędrówki człowieka średniowiecznego ,który przez cale życie szukał nowych terenów , ale gdy już je znalazł szukał jeszcze dalszych lądów . Zatem na podstawie ich podróży można śmiało powiedzieć ,że życie człowieka to codzienna wędrówka coraz dalej i dalej.

Kolejnym moim argumentem jest wędrówka każdego z nas. Już jako małe dzieci jesteśmy zmuszani do chodzenia do kościoła ,szkoły? .Według mnie są to wędrówki dosyć krótkie ale z biegiem czasu stają się coraz dłuższe np:. Co wakacje każdy z nas gdzieś wyjeżdża. W większości przypadków jest to podróż turystyczna, ale coraz częściej takie podróże odbywamy w celach zarobkowych. Może niektórzy sądzą, że oni nie podróżują, ale to nie prawda. Każdy człowiek jest wędrowcą, który zmierza do końca swojego istnienia

Uważam, że przedstawione przeze mnie argumenty potwierdzają na początku postawioną tezę. Myślę, że ta wypowiedz ?Wędrówką życie jest człowieka? jest jak najbardziej prawdą.

PS> Chciałbym pozdrowić moją wyche?. Która będzie szukała mojej pracy na necie :p
PODPIS???. Patryk. R

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *