Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

Współczesnia Ziemia Obiecana -artykuł prasowy

W dzisiejszym artykule zastanowimy sie nad tym czy istnieje wogole to miejsce? A jeśli istnieje to gdzie się ono znajduje?
Zacznijmy od odpowiedzenia sobie na pytanie: Co to wogóle jest ,,Ziemia Obiecana”? a wiec jest to miejsce w którym wszystko jest dobre, spokojne, poukładane. Miejsce gdzie panuje szczęście i radość, a ludzie żyją beztrosko.
Wiele ludzi wyjeżdża za chlebem do innych krajów np: Anglii, Niemczech, Irlandii itd. ALe czy jest to ”ZIemia Obiecana” ? JEst ta dobrze, ponieważ sa pieniadze, praca, można pozwolić sobie na wiele więcej. ALe chyba wiele osób sie ze mną zgodzi, że pieniadze to nie wszystko…
Wszyscy ludzie marzą o dobrej pracy, karierze, pieniądzach. Wyjeżdżają do dużych miast mając nadzieję, że uda im sie coś osiągnąć. Czsem poświecaja temu cale życie. Sa tak zaślepieni karierą, że nie zauważaja rzeczy, które sa w życiu naprawde ważn, lecz i tak niewielu osobom udaje siś osiągnąć cel. Czy naprawde warto poświecić życie karierze?
”ZIemia Obiecana” jest tam gdzie szczęście i miłość. Nie tzreba szukać daleko. Wystarczy rozejżeć sie dookoła- na swoją rodzine, przyjaciol, a napewno ja znajdziemy.
Mam nadzieje, że po tym artykule, ludzie uświadomią sobie co jest w życiu naprawde ważne i że przysłowiowa ”ZIemia Obiecana” jest blisko nas. Praktycznie w każdej rodzinie. Aby ja zobaczyć należy tylko otworzyć oczy…

Za tę prace dostałam 5 xD:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *