Wypracowania, konspekty, streszczenia i pomoc szkolna.

Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.

Wywiad uczniem który zakwalifikował się do 3 etapu w dwóch konkursach przedmiotowych

1. Zacznijmy od pytania jakie jest twoje życiowe motto?
Ciężko byłoby mi podać jedno motto, bardzo lubię cytat „nic co ma wartość nie przychodzi bez wysiłku”, staram się działać na maxa czyli najlepiej jak umiem i staram się aby te działania były dobre nie tylko dla mnie ale i dla osób z mojego otoczenia. Staram się też trzymać moje go zdania i mojej hierarcha wartości, która opiera się na przykazaniu miłości, lecz także słucham poglądów innych.
2.Ile czasu poświęcasz dziennie na obowiązki szkolne?
Obecnie wykonywanie moich obowiązków szkolnych w domu polega na odrobieniu pracy domowej i nauczeniu się na sprawdzian lub kartkówki. Staram się jak najwięcej wynieść z lekcji aby ten czas był jak najkrótszy. Obecnie zajmuje mi to około godziny dziennie lecz niekiedy nieco dłużej. Oprócz tego przygotowuję się do konkursów przedmiotowych i to przygotowanie zajmuje mi więcej czasu.
3.Jakie były twoje uczucia gdy dowiedziałeś się że jesteś finalistą z konkursów przedmiotowych?
Już po napisaniu testu spodziewałem się tego, jednak nie byłem wcześnie tego 100% pewny. Oczywiście bardzo się cieszyłem ale też czułem się zmobilizowany do dalszej pracy.
4.Czy swoją przyszłość zamierzasz wiązać z tymi przedmiotami?
Zamierzam związać swoją przyszłość z matematyką, historia jest dla mnie hobby którym „zaraziłem się” od taty. Jednak oczekuję iż nauki historii nie pójdzie na Marnę ponieważ jak mawia przysłowie „ historia nauczycielką życia”
5.Co ze stresem podczas konkursów?
Kiedyś doskwierał mi on naprawdę mocno jednak teraz uodporniłem się na niego kiedy przystępuję do pisania egzaminu staram się mieć pozytywne nastawienie.
6. BARDZO dziękuję ZA WYWIAD!!!
Miło mi było go udzielić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *